Geleceğin Ulaşım Planı: Hem Uçak Hem Tren

Günümüze bakıldığında Dünya’da ulaşım ve taşımacılık sektörü ülkelerin, şirketlerin ve insanların hayatında önemli bir yer teşkil ediyor. Her ne kadar üst düzey teknolojiler kullanılmaya çalışılsa da bu sektörlerde aksaklıklar ve yetersizlikler yaşanıyor. Akka Technologies, ulaşım sektöründeki bu sorunlara yönelik fütürist bir girişimde bulunarak yepyeni bir uçak tasarladı.

Akka Technologies tarafından iddialı bir adım olan bu uçak aynı zamanda tren de olabiliyor. Bu uçak tren uçuştan sonra kanatlarından ayrılıp tren raylarına geçip hareket edebilecek şekilde tasarlandı. Bu proje sadece şirket cirosu ve seyahati kolaylaştırmak için değil, aynı zamanda insanları evlerine daha yakın bölgelere bırakmak için de kolaylık sağlıyor.

Peki bu uçak tren nasıl çalışıyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN.

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Burak Birol

Burak Birol

Merhaba ben Burak Birol Gebze Teknik Üniversitesi İşletme 3. Sınıf öğrencisiyim . Küçük bir müzik grubunda gitaristlik yapıyorum .Moblobi'de teknoloji ve girişimcilik hakkında yazıyorum. Beni Moblobi.com’da “ Burak ve TEKNOGİRİŞİMCİİK“ köşemdeki yazılarımla ve sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. Instagram: b2urakk


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı