Fizy ile Müzik Haftası Deneyimi!

Hepimizin sıkça kullandığı müzik uygulamalarından olan dijital müzik platformu Fizy, 6 gün kesintisiz sürecek İstanbul Müzik Haftası ile yeni bir dönem başlatacak.Peki bu müzik deneyimi nasıl gerçekleşecek?

Dijital Müzik Platformu Fizy’nin Müzik Haftasında Neler Olacak?

Paneller ve söyleşilerin dışında Fizy üzerinden canlı konserler izleme imkanı da sunulacak. Fizy aynı zamanda Fizy İstanbul müzik Haftası‘nda gerçekleşecek olan deneyimde hepimizin severek dinlediği ve beğendiği şarkıları olan Kalben, Ayhan Sicimoğlu, MFÖ, Athena, Bülent Ortaçgil, Teoman, Şebnem Ferah, Kenan Doğulu, Selda Bağcan, Nil Karaibrahimgil, Mor ve Ötesi ve Gripin gibi usta müzisyenleri bir araya getirecek. Bu deneyim oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.Muhteşem bir müzik harmonisine (uyum,düzen) hazır olun diyoruz ve müzik severler için konumuzu detaylıca açıklamaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin dijital müzik platformu Fizy kullanıcılarına sunduğu inovatif hizmetlere yeni bir halka daha ekliyor ve Türkiye’de ilk defa gerçekleşecek büyük bir organizasyonun öncülüğünü üstleniyor.

Peki bu organizasyon beraberinde neleri getiriyor?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı