En Başarılı BKM Filmleri!

Yapımları ile eğlendiren, güldüren ve hüzünlendiren birbirinden güzel BKM filmlerini izlemeyen yoktur. BKM; gülmek istediğinizde sizleri kahkahalara boğan, kafa dağıtmak istediğinizde durgun hikayeler sunan, dibi görmek istediğinizde ise dramı dibine kadar yaşatan yapımları ile birbirinden farklı projelere sahip olan bir oluşum. Yazımızda; en başarılı BKM filmleri neler sorusuna yanıt arayacağız.

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM); bizlere hem aile ile film izlemeye imkan sağlıyor hem de küçük dostlar için yapılmış yapımlara imza atıyor. Mutlaka izlemeniz gereken BKM filmleri hangileri? Gelin, birlikte inceleyelim.

Mutlaka İzlenmesi Gereken BKM Filmleri

Organize İşler

Listemizin başında Organize İşler filmi yer almakta.

Filmin hikayesi, eski İstanbul zamanlarında geçmekte. Dolandırıcılara karşı nasıl dikkatli olmamızı bize gösteren Organize İşler, bir yandan güldürüyor bir yandan da düşünmeye teşvik ediyor. Organize İşler, tekrar tekrar izleyeceğiniz ve sıkılmayacağınız, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz filmler kategorisinde.

Cebimdeki Yabancı

Bir akşam yemeği organizasyonu ile yeniden buluşan ve aslında birbirini tanımayan arkadaşların telefonlarını masaya koyarak oynadıkları oyun ile devam eden film, birbirinden farklı olaylara evrilerek sizleri şaşırtacak ve sürükleyecek bir hikaye ağına sahip.

Filmde; bazen en iyi tanıdıklarınızın aslında hiç tanımadığınız kişiler olma ihtimali anlatılıyor.

Acı Tatlı Ekşi

Özge Özpirinççi ve Buğra Gürsoy’un kimyasının muazzam uyumunu izleyeceğiniz, içinizi ısıtacak bu romantik filmde duygusal anlar yaşayacaksınız.

Hem çok güleceğiniz hem de çok üzüleceğiniz bu aşk filminde, çocukluktan itibaren birbirlerine sıkı sıkıya bağlı olan fakat nedensiz bir şekilde ayrılmak zorunda kalan Duygu ve Murat’ın sonu hüzünlü aşk hikayesine tanık oluyorsunuz.

Organize İşler Sazan Sarmalı

Eski bir yapımın yeni versiyonunu izlemek eminim ki hepimizi heyecanlandıran bir durum. Mekanın yenilenmesi, oyuncuların olgunlaşması, büyümesi, olayların tamamen başka bir boyuta evrilmesi her birimizi meraklandırır.

Her ne kadar eski bir yapımın yeni versiyonu her zaman olumlu yorumlarla karşılanmasa da Organize İşler Sazan Sarmalı tıpkı eskisi gibi. Hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor ve yine bize İstanbul’un bilinmedik yönlerini gösteriyor.

Güzelliğin Portresi

Listemizde son olarak gerilim tarzına sahip bir film bulunmakta.

Gerek oyuncu kadrosu ve konusu gerekse de türü ile oldukça merak uyandıran film, arkasında bıraktığı ve içinde baskıladığı kabusları ile yeniden karşılaşmak zorunda kalan Nisan’ın kabus dolu hikayesine değinmekte.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Çok İzlenen 10 Komedi Filmi” okumak için buraya tıklayın.
“Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz En İyi 10 Animasyon Filmi” okumak için buraya tıklayın
“Yalnızlığınıza İlaç Olabilecek 10 Yalnızlık Filmi!” okumak için buraya tıklayın.

“En Başarılı BKM Filmleri!” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Dilara Yıldırım

Dilara Yıldırım

Merhabalar ben Dilara, Selçuk Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Geziyor, görüyor, yiyor, içiyor ve fotoğraf çekip, anılar yazıyorum. İnsanların görmediğini betimlemelerini sağlamak için daha çok okuyup, daha iyi yazmak için buradayım. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı