Dijital pazarlama başlıklı etkinlik Levent Starter’s Hub’da gerçekleşti. - Moblobi.com
Yaşam

Dijital pazarlama başlıklı etkinlik Levent Starter’s Hub’da gerçekleşti.


Meetup İstanbul tarafından düzenlenen dijital pazarlama konulu etkinlik Levent Starter’s Hub’da gerçekleşti. Konuşmacılar arasında Pegasus’dan Gizem TATAR, Unilever’den Efe VOLKAN, Decathlon’dan Melisa ÇAKIR, Kapital Medya’dan Savaş ÖNEMLİ, Tchibo’dan Halil SOĞUKKANLI, Borusan Otomotiv’den Tuğçe Baykut PINAR vardı. Moderatörlüğünü ise GroupM’den Aykut ASLANTAŞ yaptı.

Genel olarak katılımcı markaların yaratıcı içerik pazarlamasına bakış açıları ve uygulamaları konuşuldu. Katılımcılar arasında bazıları özellikle içeriği kullanıcılarına ürettirme konusunda istekli olduklarını belirttiler. Word of mouth’un hala en etkili pazarlama yöntemi koltuğunda olduğu da düşünüldüğünde müşteri tarafında üretilen içeriğin etkisi diğer müşterilere etkisi tartışılmaz gibi duruyor.

Etkinlikte bir diğer öne çıkan konu da içerik bazlı pazarlamanın markalar tarafından uzun vadeli sadakat anlamında daha fazla kullanılmasıydı. Yani içerik bazlı pazarlamayı markalar hemen satışa dönecek bir strateji ile değil, uzun vadeli bakış açısıyla kullanıyorlardı.

Bu alandaki etkinliklerde daha sıcak olmayı kendisine hedef biçmiş Meetup İstanbul her pazartesi farklı bir dijital başlıklı konuyu konuşuyor. Katılımcıların sorularıyla her an dahil olabildiği etkinlikler Levent Starter’s Hub içerisindegerçekleşiyor. Bilmeyenler için söyleyelim Starter’s Hub, Kanyon AVM’nin hemen arka tarafında.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı