Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi 17 Şubat'ta! - Moblobi.com
Yaşam

Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi 17 Şubat’ta!


Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi‘nde bilime ve teknolojiye yön veren kadınlar buluşuyor. Etkinlik, 17 Şubat 2018’de Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de 09.30-18.30’da gerçekleşiyor olacak.

Zirve, Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü & IEEE Öğrenci Kolu tarafından düzenleniyor. Bilim ve teknoloji dünyasında fark yaratan kadınların tecrübelerini gelecek kuşaklara aktarması ile, özellikle kadınların bu alanlarda çalışmaya teşvik edilmesi amaçlanıyor.

Etkinlikte yapılacak değerli konuşmaların yanısıra; atölyeler ve molalarda katılımcılarla konuşmacıların iletişim kurmasına, sorularını yöneltmesine olanak sağlayan; farklı programlar hakkında detaylı bilgi alabilecekleri bir network alanı da sağlanıyor olacak. Biz de Moblobi.com olarak etkinlikte “Medya Destekçisi” olarak yer alıyor ve röportajlarımızla etkinliği destekliyor olacağız.

Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan ve Arçelik, Yıldız Holding, Unilever, Intertech sponsorluğunda gerçekleşen, Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi’ne katılımı kesinleşen isimler arasında: Intertech CEO’su Dilek Duman, Roketsan İnsan Kaynakları Müdür Devrim Simav Uysal, araştırmacı yazar Günseli Naymansoy, Egon Zehnder Türkiye Office Leader Murat Yeşildere, ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Profesörü Elif Uysal Bıyıkoğlu, Gittigidiyor CMO’su Feyza Dereli yer alıyor.

Başarılı iş kadınlarının, kadın mühendislerin kendi hikayelerini anlatarak, farklı çalışma alanlarında kadınların rolü hakkında bilgi vereceği; gelecek nesle önerilerde bulunacağı Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi’ne biletinizi almak için https://www.biletino.com/event/eventdetail/4368 linkine tıklayabilir veya etkinlik ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için Facebook’tan etkinliği takip edebilirsiniz.

Moblobi.com olarak Medya Destekçisi olacağımız etkinlik sonrası, etkinlik konuşmacıları ile yapacağımız röportajlarımızı da sitemizden veya sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı