Kravat ve Gömleğin Yerini Teknoloji Aldı!

Babalar günü için artık gömlek ve kravatın en popüler hediye alternatifi olduğu o günler artık geride kaldı. Yeni nesil babalar artık teknoloji meraklısı. Dolayısıyla da hem araçlarında, hem günlük hayatlarında hem de iş yerlerinde kullanabilecekleri akıllı cihazlar istiyorlar.

Teknoloji hayatımızın her alanını değiştirirken insanların hediyeleşme alışkanlıklarını da artık değiştirdi. Teknoloji meraklısı babalar da artık babalar günü için kendilerine alınan hediyeleri açtıklarında artık kravat veya gömlek gibi sıradan hediyelerle karşılaşmaktansa hayatlarını kolaylaştıracak olan akıllı cihazları görmeyi hediye olarak görmeyi tercih ediyorlar.

Babalar günü için teknolojik babalara neler alınabilir?

Babalar, işe yerlerinde yaşanan dijitalleşme ile birlikte mobil projeksiyonlar, kablosuz kulaklılar veya akıllı şarjlar gibi pek çok teknolojiyi kullanmaya başladılar bile. Bu babalar günününde babalarını farklı gelecek ve aynı zamanda da hayatlarını kolaylaştıracak teknoloji ürünü almak isteyenler için Anker bazı önerilerde bulundu. İşte babanıza alabileceğiniz bazı teknolojik hediye önerileri:

Babanız günün büyük bir çoğunu trafikte geçiriyorsa…

Kalabalık şehirlerde yaşayanlarının, alışveriş merkezlerini sıkça ziyaret edenlerin en büyük sorunlarından biri de park ettikleri araçlarının yerlerini bulmada yaşanılan sıkıntısıdır. Roav Smartcharge F2 adlı akıllı araç bulucu, babalarınızın akıllı telefonlarına yükeyecekleri uygulaması aracılığı ile araçlarının nerede olduğunu öğrenmelerine imkan sağlıyor. Böylece park yerini unutmuyorlar. Ayrıca telefonunlarındaki şarkıların Bluetooth aracılığıyla araçlarının ses sistemine aktarılmasını sağlayarak; eller serbest özelliği ile de babanızın direksiyonu bırakmadan çok daha güvenli bir şekilde telefon görüşmesi yapabilmesine olanak sağlıyor. Özellikle babanız günün büyük bir bölümünü trafikte geçiriyorsa alınacak farklı bir hediye alternatifi olarak düşünülebilir.

Babanız günün büyük bir çoğunu telefon görüşmesi yaparak geçiriyorsa…

Kablosuz bluetooth kulaklıklar özellikle günün büyük bir kısmını telefon görüşmesi yaparak geçiren kişilerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Soundcore Liberty Air, hem sık telefon görüşmesi yapan hem de müzik dinlemeyi seven babalar için bir alternatif olabilir. Kulaklık 20 saat konuşma süresi, dokunmatik kontrolleri ve de çift mikrofonu sayesinde; babanızın gün içerisindeki telefon trafiğinde ona kolaylık sağlayabilir. Aynı zamanda suya dayanıklı olması, kalabalık ortamlarda sesi çok daha rahat alabilmesini sağlayan gürültü önleme özelliği de bulunuyor. Eğer babanız gün içerisinde sıklıklıkla telefon görüşmesi yapıyorsa farklı bir hediye alternatifi olarak düşünülebilir.

Peki babanız sık sık sunum yapıyor veya evde sinema izlemeyi ya da oyun oynamayı seviyorsa ona bu babalar gününde neler alabilirsiniz? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı