Bu da Oldu: Sessizlik ve Gürültü Bile Akıllandı! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


Bu da Oldu: Sessizlik ve Gürültü Bile Akıllandı!

Bu akıllı kulaklık ile dikkatinizi dağıtan gürültüleri anında bloke edebiliyorsunuz. Kulaklıklarınızı açar açmaz gürültü anında ortadan kayboluyor. Kulaklıkların sunduğu bu zengin performans favori olan şarkılarınızı sanki ilk kez duyuyormuş gibi bir izlenim verir. Kulağınıza sihir gibi gelen bu teknoloji birçok performansın bileşiminden oluşuyor diyebiliriz. Dış ortam devre dışı kalıyor ve siz isterseniz ihtiyacınız olan sessizliğin isterseniz veya sevdiğiniz müziklerin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Bu teknoloji sayesinde artık sessizlik bile sizin istediğiniz gibi bir sessiz yapıya bürünüyor diyebiliriz sanırım. Yani sessizlik bile akıllandı neredeyse.

Sizlere dış dünyanın kapılarını sizin istediğiniz kadar kapattıran bu teknoloji hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Başka Neler Var?

Bu yazımız ilginizi çektiyse aşağıdaki haberlerimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • Ruh sağlığı, stress, meditasyon ve uyku için mobil uygulamalar… “Ruh Sağlığı ve İyi Bir Uyku için Mobil Uygulamalar!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Alarmı kapatmak artık çok daha zor. İşte size alarmı kapatmanızı engelleyen ve hatta kapatmaya çalışırken sizi uyanmaya mecbur bırakan alarmı uygulaması… “Uyku Sersemi Alarmı Kapatıp İşe Güce Geç Kalanlara Müjde!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Dreamlight, genetik profilinize girmek ve ne tür bir uyuyan olduğunuzu belirlemek için uyarlanabilir aydınlatma, özelleştirilebilir sesler ve yapay zeka kullanıyor. “Akıllı Uyku Maskesi ile Uyku Profilinizi Oluşturun!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Nöroloji alanında yapılan en büyük çalışmalardan biri uykuda öğrenmek üzerinedir. Çünkü uykuda öğrenmek insanoğlunun gelişimine çok katkı sağlayacaktır. “Bilincinizi Her Daim Açık Tutun: Uykuda Öğrenmek!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Her şey akıllı. Cüzdanlar neden olmasın? Voyager Smart akıllı cüzdanlar hırsızlık ve kaybolmaya çözüm olacak gibi duruyor. “Cüzdanlar da Akıllandı: Çalınmıyor, Kaybolmuyor!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Telefonlarınızı başucunuza koyup uyuyan kişilerdenseniz siz de zarar görüyorsunuz demektir. “Telefonla Yatan Radyasyon ’la Kalkar” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • İlginç giyilebilir teknoloji ürünleri… “Kilo Verdiren Kulaklık, Kabus Görmeyi Engelleyen Bant ve Diğer İlginç Giyilebilir Teknoloji Ürünleri!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Akıllı bisikleti güvenlik sistemleriyle donatan ve hırsızlıkları yok eden teknoloji Vanmoof ile tanışın. “Hırsız Savar Akıllı Bisiklet Karşınızda!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın 

Zeynepcan Sarıçiçek’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz 

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.
Linkedin: @zeynep_can_saricicek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir