Teknofest Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazır! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


Teknofest Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazır!

22 eylülde gün boyunca geçerli olabilecek teknoloji şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin sahne alacağı seminerler gerçekleşecek ve teknoloji meraklıları için çok faydalı bir seminer olacak gibi gözüküyor. Yurtiçi ve yurtdışından binlerce kişinin katılması bu yarışma için bekleniyor. Beklenilen kişi sayısını karşılamazsa sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Ama günümüzde teknoloji bu kadar gelişmişken bu durumun gerçekleşeceğini sanmıyorum. Dünya çapında herkesin yeteneklerini göstereceği bu yarışma belki de şimdiye kadar yapılmış en iyi çalışma.

Yine yapılan bazı açıklamalara göre festivalde düzenlenecek teknoloji yarışmalarına 750 takım ve 2 binin üzerinde yarışmacı katılacak. Türkiye tarihinin en büyük ödüllü teknoloji yarışmaları olarak adlandırılan yine Türkiye’nin milli teknoloji hedefinde önemli rol oynayan kuruluşlardan ASELSAN, Baykar, BMC, İGA, İSBAK, Roketsan, TAI, TÜBİTAK ve TÜRKSAT’ın paydaşlığında bu festival gerçekleştiriliyor.

Siz bu festival hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce övüldüğü kadar eğlenceli geçecek mi? Sizde katılmayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı Linkedin’de takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir