Teknofest Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazır! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Teknofest Ayağınızı Yerden Kesmeye Hazır!

Etkinlikte Neler Olacak?

Bu heyecana sizlerde dahil olmak isteyebilirsiniz. Havacılığı sevdirmek tutkusuyla yola çıkan Teknofest İstanbul kapsamın da  taksim meydanında bu gösteriyi gerçekleştirecek. Çelik platform üzerine kurulmuş olan ve altında bulunan jet pervanesinin sağladığı yüksek hava gücü sayesinde insanları havaya kaldırarak havada serbest uçuş deneyimi yaşatıyor. Bu deneyim görmeye ve görülmeye değer gibi duruyor.

8 metre yüksekliğinde, 25 metre çapındaki dikey rüzgar tüneli platformu eğitim ve eğlence amaçlı 5-6 metre yüksekliğe kadar insanları havada tutuyor. Tabi bu eğlence yükseklik korkusu olanlar için sevindirici bir haber olmayabilir. Aynı anda 3 kişinin gösteri yapabildiği rüzgar tünelinde saatte yaklaşık 20 kişi 3’er dakikalık eğlenceli amaçlı uçuş gerçekleştirebiliyor. Tüm dünyada yankı uyandıracak derecede olan bu deneyim şimdiden çok konuşulacak.

Bu deneyim sayesinde katılımcılar neler görecek, neler öğrenecek?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir