Sandbox Teknolojisi Artık Android Cihazlarda! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


Sandbox Teknolojisi Artık Android Cihazlarda!

Neden bu uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz?

Bilgisayar korsanları bilgisayarınıza sızmak ve virüs bulaştırmak için yazılım, dosya ve web sitelerinden yararlanabilirler. Sandbox şüpheli dosyaları güvenle, bilgisayarınızdan izole edilmiş bir ortamda çalıştırmanıza olanak verir. Her şeyin güvenli olduğu ortaya çıkarsa, dosyaları kendiniz için taşıyabilirsiniz. Aksi bir durumda bilgisayarınız güvende olur ve risk almamış olursunuz.

Peki tam olanak bu uygulamanın kullanımı nasıl olacak? Tüm ücretli Avast PC ürünleri Sandbox ile gelir böylece bilgisayarınıza kazara virüs bulaştırmadan uygulamaları çalıştırabilir, dosya indirebilir ve web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Siz bu Sandbox’un artık Android cihazlarda çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı Linkedin’de takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir