Sandbox Teknolojisi Artık Android Cihazlarda! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Sandbox Teknolojisi Artık Android Cihazlarda!

Sandbox ile neler yapabilirsiniz?

Özellikle bilinmeyen kaynaklardan sıklıkla uygulama indiren kullanıcılar, bu uygulamayı çok sevecek. Shelter, uygulamalarınızı sanal bir ortamda çalıştırmakla kalmıyor, bir sürü kullanışlı özelliği de bizlere sunuyor ve kullanıma açıyor. Uygulamayla gelen özellikler şunlar: İçerisinde çalıştırılan uygulamalar, oluşturulan sanal ortam dışında hiçbir veriye erişemez ve içerisinde kullanacağınız uygulamaları istediğiniz gibi dondurabilir, arka planda çalışmalarını engelleyebilirsiniz. Sandbox içindeki uygulamalar, klonlanıp birden farklı hesap ile kullanılabilir.

Uygulama ile aynı anda sadece bir tane Sandbox ortamına sahip olabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim. Uygulamanın geliştiricisi, Android ekosisteminin bazı kod aşımları  yüzünden bu konu hakkında hiçbir çözüm üretemeyeceğini açıklamada belirtilmiş.

Peki çeşitti bilgisayar korsanları verilerimi nasıl çalabilir ve ben neden bu uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir