Kulağa Oturmayan Kulaklıklara Elveda Diyebilirsiniz! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


Kulağa Oturmayan Kulaklıklara Elveda Diyebilirsiniz!

Bakterilere karşı nasıl bir çözüm sunuyor?

Bir diğer özelliği suya dayanıklı olmasıdır. Terlediğinizde, yağmura tutulduğunuzda artık endişelenmenize gerek yok! FDA onaylı antibakteriyel malzemeden üretildiği için kulak enfeksiyonlarına yol açan geleneksel kulaklıklarının aksine, zararlı bakterilerin geçmesine izin vermiyor.

Kablosuz olan VIE FIT kulaklığı bağlantı konusunda iddialı olduklarını söylüyor. Kablosuz kulaklıkların en temel sorunu anten kaynaklı olduğundan VIE FIT, 200 derecelik anteni kulağın en iyi sinyali alabileceği dış çepere yerleştirerek soruna çözüm getiriyor. Telefon görüşmelerinde en iyi ses ve kalite için Qualcomm cVc ortam sesi filtreleme teknolojisini kullanıyor. VIE FIT ile 4,5 saat aralıksız dinleme ve şarj kutusu ile birlite 33 saatlik dinleme süresi sunuyor. Diğer cihazlarla da uyumlu çalışıp, kolaylıkla eşleşebiliyor. Eşleşmeden sonra hafif bir vuruş ile çağrı alabiliyor, sonlandırabiliyor ve müziği durdurup tekrardan oynatılabiliyor.

Yorumlarınızı bekliyorum!


Meryem Ay’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Meryem Ay’nun tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Meryem Ay’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:
Twitter : meryemaay

Meryem Ay

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi. Hızla değişen,dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak isteyenler için Moblobi.com'daki köşesinde sizler için yazıları olacak. Sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. Twitter : meryemaay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir