İşte Google'ın Yeni Nesil Güvenlik Anahtarı: Titan! - Sayfa 3 / 4 - Moblobi.com


İşte Google’ın Yeni Nesil Güvenlik Anahtarı: Titan!

Titan Güvenlik Anahtarları temelde FIDO (Fast Identitiy Online – Hızlı Çevrimiçi Kimlik) ve U2F (Universal Second Factor – Evrensel 2. Faktör) protokollerini içermekle birlikte güvenli bir eleman ile Google tarafından geliştirilen donanım seviyesindeki güvenlik anahtarlarının entegrasyonunu sağlayan bir de yazılım içerir.

Nerede ve nasıl satışa çıkacak?

Titan Güvenlik Anahtarları, Google Cloud müşterilerine özel olarak satışa çıkarılsa da daha sonra Google Store üzerinden satışa çıkarılacaktır. Öyle ki bu son güncellenen habere göre, kimlik doğrulamasının USB ve Bluetooth üzerinden yapılabileceği söylenmiştir.

Peki Titan Güvenlik Anahtarları fiyatı ne olacak?

DEVAMI İÇİN 4’E TIKLAYIN:

Batuhan Taştekin

Boğaziçi Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum ve 1. sınıf öğrencisiyim (hazırlığı içinde). Yapay zeka, büyük veri, blok zincir teknolojileri ve video oyunlar ile yakından ilgileniyorum. Teknolojiden başımı kaldırabildiğim ve gerçek dünya ile iletişim kurduğum zaman genellikle sahil koşularında kulaklığı ile zaman geçiren bir bireyim. Eğer sen de benim gibi yapay zeka ve blok zincir teknolojileri ile yakından ilgileniyorsan bir sonraki yazımı Moblobi.com'daki köşemde merakla bekliyor olacaksın :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir