Hazır Olun, Parmaklarınız Akıllı Telefona Dönüşünüyor! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Hazır Olun, Parmaklarınız Akıllı Telefona Dönüşünüyor!

Hazır Olun, Parmaklarınız Akıllı Telefona Dönüşünüyor!

Üzerinde barındırdığı LED aydınlatma sistemi sayesinde bildirimleri kullanıcısına kanal yoluyla iletebilen ve yollayanbu akıllı yüzük, ORII’nin en önemli özelliği sanal asistanlarla entegre ve ortak bir biçimde çalışabilmesi. Örneğin Siri ve Google Asistan ile birlikte uyum ve ahenk içerisinde çalışabilen bu teknoloji, arama yapma, mesaj gönderme, ses kaydı, zamanlayıcı oluşturma, sesli arama, etkinlik planlama, tweet atma, not tutma ve çeviri yapma gibi telefonunuzla yapmaya alıştığınız pek çok şeyi yapmanıza olanak sağlıyor.

Su geçirmeye karşı da dayanıklı olan ORII 3 farklı dil seçeneği sunuyor. Yaklaşık bir saat içinde şarj olabilen ve kullanıcılara 45 saatlik bekleme süresi vadeden akıllı yüzük, şimdilik bluetooth 4.0 gibi bir bağlantı teknolojisini kullanıyor.Her türlü özelliğe sahip olan bu teknoloji elinizde ORII varken elinizi yıkasanız bile su geçirmiyor.

Peki ya sorun olabilecek o özelliği ne? Devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir