Tumblr Artık Tarihin Tozlu Raflarına Mı Karışıyor?

Tumblr’ın rakiplerine göre en büyük farklarından biri görsel içeriklerin siteye hakim olmasıdır. Buna karşın instagram görselliği içerisinde barındıran bu dönemlerin en popüler olan sosyal mecrası. İlk ortaya çıktığı yıllarda popüler olan sonradan önem kaybeden mecralarımız arasına Tumblr’da eklemiş oluyoruz. Bir dönem zahmetsizce paylaşım yapmamıza imkan verdi.

Sonrasında yeni sosyal mecraların ortaya çıkması önem kaybetmesine neden oldu. Sizde çok fazla sosyal medya platformları var Tumblr’a fırsat kalmamış olabilir mi? Diye sorabilirsiniz. Yeninin ortaya çıkması her zaman eskiyi ortadan kaldırıyor ve tamamen ortadan kalkmasa da çok az kullanıcı sayısına düşüyor.

Siz Tumblr hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce kullandığınız bir mecra mıydı? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.


Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Zeynepcan’ın Dijital Dünyası köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Zeynepcan Sarıçiçek’i daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videosunu izleyebilirsiniz ?

Moblobi.com yazarlarından Zeynepcan’ı Linkedin’de takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki sayfa 1 2 3
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı