TikTok’ta Yaptığınız Yorumu Silmenin Pratik Yolu!

5 adımda TikTok’ta yaptığınız bir yorumu nasıl silebilirsiniz? Tiktok yorum silme işlemini yapmanın pratik yolu, haberimizde…

Tiktok son dönemlerin en popüler mecralarından biri. 2019 yılında en hızlı büyüyen sosyal medya platformu olma ünvanını bile kazanmıştı. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Tiktok, özellikle de gençler tarafından seviliyor. Çektikleri kısa videoları paylaşıyor; başkalarının videolarını takip ediyor, yorum yapıyorlar. TikTok’ta yapılan yorumları düzenlemek mümkün değil ama bunları silmek mümkün. Tiktok yorum silme işlemini yapmanın pratik bir yolu da var. Haberimizde…

TikTok kullanıyorsanız muhtemelen en az bir kere bile olsa yanlışlıkla yorum yapmışsınızdır. Yanlış kişiye yorum yapma, yaptığınız yorumdan pişman olup silmek isteyebilirsiniz. Ama bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü TikTok’ta yaptığınız yorumları kalıcı olarak silebiliyorsunuz.

TikTok yorum silme işleminin pratik yolu:

Tiktok uygulamasında herhangi bir gönderiye yorum yaparsanız bunu düzenlemenizin bir yolu yok fakat isterseniz yorumu tamamen silebilirsiniz. Bu noktada şunu da önemle belirtelim: yalnızca kendi yaptığınız yorumu silebilirsiniz. Bir başka kullanıcının yorumunu silmeniz mümkün değil.

TikTok yorum silme işlemi için yapmanız gerekenler oldukça basit. 5 adımda TikTok’ta yaptığınız bir yorumu nasıl silebilirsiniz, adım adım aktaralım:

  1. İlk olarak yorum yaptığınız gönderiye giderek, “yorumlar” kısmına girin.
  2. Silmek istediğiniz yorumunuzun üstüne basılı tutun.
  3. Ardından “sil” butonuna tıklayın.
  4. Bu şekilde yorumunuz silinmiş oluyor.
  5. Yorumunuzu düzenlemek istiyorsanız yorumu kopyalama seçeneği ile kopyaladıktan sonra yorumunuzu silip düzenledikten sonra tekrar gönderebilirsiniz.

Peki siz TikTok kullanıyor musunuz? Yanlışlıkla bir yorum yaptınız mı; bir yorumu düzenlemek veya silmek istediniz mi? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Tiktok’ta Canlı Yayın Nasıl Yapılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Instagram Hesabınızın Güvenliği için 4 İpucu!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • TikTok Hayat Kurtardı!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Aygül Binali

Aygül Binali

Merhaba ben Aygül. İstanbul Üniversitesi’nde okuyorum. Yeni şeyler öğrenmeyi, öğrendikçe paylaşmayı seviyorum. Eğer siz de seviyorsanız bizi takipte kalın! https://moblobi.com/author/aygul-binali/


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı