TikTok Ramazan Özel Yarışma Düzenledi!

TikTok son zamanların en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Kullanıcılar yaratıcı videolar paylaşarak yeteneklerini sergiliyorlar. Ramazan ayında ise yaratıcı videoları paylaşanlar için özel bir etiket yaratıldı. Bu özel etiket ile paylaşım yapanlara bazı ödüller veriliyor olacak. İşte detaylar…

Bilmeyenler için kısaca açıklayalım: TikTok bir kısa video paylaşım uygulaması. Kullanıcılar, uygulama üzerinden farklı, ilginç ve yaratıcı videolar paylaşıyorlar. Uygulamanın amacı bu kısa videolar aracılığıyla dünyadaki herkesin tutkularını ve yaratıcılıklarını ortaya koyması.

TikTok, 2018 yılının başında dünyanın en fazla indirilen mobil uygulamalarından biri olmuştu. Ayrıca, Google Play’deki “en eğlenceli” kategorisinde de 2018’in en iyi uygulamalarından biri olarak seçilmişti.

TikTok ramazan yarışması nedir?

Ramazan ayı sebebiyle popüler sosyal medya platformları ve uygulamalar farklı kampanyalar, özellikler sunmaya başladılar. Bunlardan bir tanesi de TikTok. Popüler kısa video paylaşım uygulaması, ramazan ayında kullanıcıları için ödüllü bir yarışma düzenledi. Şimdi bu yarışmaya katılmak isteyenler neler yapabilir, merak edenler için açıklayalım:

TikTok kampanya kapsamında #RamazanYıldızı etiketiyle paylaşım yapanlar yarışmaya katılabiliyorlar. Yarışmaya katılmak isteyenler yaratılan etiketler altında videolar paylaşıyor olacaklar. Daha sonra da kullanıcıların paylaştığı bu videolar arasından en yetenekli TikToker’lar seçiliyor olacak.

TikTok’un ramazan yarışması 4 farklı kategoride düzenleniyor. Bunlar Vlog, Komedi, Yemek ve Yetenek. Her kategori için ayrı bir etiket yaratılmış. Kullanıcılar hangi kategoride yarışmaya katılmak istiyorlarsa, paylaşımlarında o kategorinin etiketini de kullanıyor olmalılar. Vlog kategorisinde yarışmaya katılmak isteyenler #HoşgeldinRamazan etiketiyle; Komedi kategorisinde yarışmaya katılmak isteyenler #RamazanKomedi etiketiyle; Yemek kategorisinde yarışmaya katılmak isteyenler #RamazanSofrası etiketiyle ve de Yetenek kategorisinde yarışmaya katılmak isteyenler #RamazanHüneri etiketiyle hazırladıklar kısa videolarının paylaşımlarını yapıyor olmalılar.

Peki dereceye giren TikToker’lar hangi hediyeleri kazanıyor olacak? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı