TikTok Görüntüleme Artırmak İçin 5 İpucu!

Çeşitli kategorilerde kısa videolar çekip paylaşım yaptığımız TikTok, milyonlarca kullanıcı bünyesine katmış durumda. Bu kullanıcılar ise TikTok uygulamasında daha fazla izlenme alabilmek için adeta birbiri ile yarış halindeler. Biz de birbiri ile kıyasıya yarış halinde olan TikTok’ırlarımız için hazine niteliğinde izlemelerini katlayacak 5 ipucu hazırladık. İşte, TikTok görüntüleme artırmak için 5 ipucu!

TikTok Görüntüleme Artırmak İçin 5 İpucu!

1. Challenge Videoları Çekin

Tik Tok vidonuzun izlenmesinin daha fazla olmasının en büyük etkisi Challenge videosu çekmektir!

Çektiğiniz Challenge’lar, popüler videolar olduğundan hızlı bir şekilde yayılır ve birçok kullanıcı tarafından izlenir. Ayrıca çekmiş olduğunuz Challenge videolarının oldukça etkileyici ve olağanüstü olmasına da dikkat edin. Bunun nedeni ise diğer TikTok kullanıcılarının çekmiş olduğu videolardan ayrışarak öne çıkmasıdır.

2. Farklı Tipte Kullanıcıları Takip Edin

Bu yöntem ile başarıya ulaşma ihtimaliniz oldukça yüksek. TikTok serüveninize başlamış olduğunuz sıfır takipçi ile pek fazla izlenme alamazsınız.

Buna rağmen farklı hesapları takip ederek onların sizi görmesini, videolarınızı izlemesini, beğenmesini ve hatta paylaşmasını bile sağlayabilirsiniz. Şunu da unutmamalısınız ki bir saat içerisinde 50’den fazla kişi takip etmemeye önem gösterin. Aksi durumda uygulama sizi engelleyecek ve bir saat süresince hiç kimseyi takip edemeyecek olacaksınız.

3. Çiftli Videolar Çekin

TikTok, kullanıcılarının başka kullanıcılara aynı ekranda videolar çekmesine ve paylaşmasına izin verir.

Siz de takipçisi fazla olan ve ünlü olan biriyle bir video çekip paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem izlenme almış hem de takipçi kazanmış olursunuz.

4. Düzenli Bir Şekilde Video Paylaşın

Bir düzene ve plana bağlı olarak paylaşmış olduğunuz videolar, takipçilerinizin çevresinde bir beklenti yaratır ve sizin video paylaşmanızı beklerler. Aksi takdirde düzenli video çekmez ve paylaşmazsanız takipçilerinizi kaybeder ve izlenme oranlarında düşüş yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Düzenli bir halde video çekme imkanınız yoksa müsait bir zamanınızda birden fazla video çekebilir, onları da belirli bir zaman çizelgesine bağlı olarak paylaşabilirsiniz.

5. TikTok Görüntülemesi Satın Alın

Her şeyi denediniz ama olmadı ve bu izlenmelere ihtiyacınız varsa TikTok izlenme satın alabilirsiniz.

Bunlar ne kadar gerçek izlenme olmasa da diğer gerçek kullanıcıların ilgisini çekmenizi kolaylaştırabilir.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“TikTok’ta Etkileşim Oranı Artırmanın 3 Yolu” okumak için buraya tıklayın.
“İşinize Çok Yarayacak 5 Gizli Tiktok Özelliği!” okumak için buraya tıklayın
“TikTok Videolarınızın Trend Olması için 10 İpucu!” okumak için buraya tıklayın.

“TikTok Görüntüleme Artırmak İçin 5 İpucu!” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Furkan Yılmaz

Furkan Yılmaz

Merhaba, Ben Furkan. Selçuk Üniversitesi Reklamcılık 3. sınıf öğrencisiyim. Okumayı, yeni şeyler keşfetmeyi ve dünyamızda yaşanan hızlı gelişmeleri takip etmeyi çok seviyorum. Bu gelişmeleri birlikte takip etmek için sizi Moblobi.com'daki köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı