Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com


Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeri de ‘YargıTalimatlaÇalışıyor’ etiketi oldu. Muhalefet olan kesimin açtığı konu başlığı aynı görüşte olan insanlar tarafından kısa sürede üst sıralara geldi.

Bugün sosyal medyadaki popüler konulardan bir diğeri de ‘Mare‘ konusuydu. Türk Silahlı Kuvvetleri Suriye’nin Azez-Mare hattındaki YPG mevzilerini obüslerle vurmasının ardından, çok sayıda ölü YPG militanı etkisiz hale getirildi. Bölgede top atışları devam ediyor olması son dakika olarak haber siteleri tarafından sosyal medyada paylaşlıdı ve sosyal medya kullanıcıları da yaptıkları destek paylaşımlarıyla konunun kısa sürede üst sıralara gelip gündem yaratmasını sağladı.

Sosyal medya platformlarında hepimizin bildiği gibi her günün ismiyle anılan etiketi sosyal medyada çokça konuşulur ve trendler arasına taşınır. Hem yurtiçi hem de yurtdışında popüler olur. Bugün #Pazar, #iyipazarlar ve #SundayMorning etiketleri yine trendler arasındaydı. İnsanlar bugün söylemek ya da paylaşmak istediklerini ve hayatlarında olan biteni #Pazar, #iyipazarlar ve #SundayMorning etiketleri ile paylaştılar.

Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Önceki günlerde sosyal medyada neler oldu, neler konuşuldu, hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir