Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com


Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Ünlü oyuncuların biraraya geldiği Show TV’nin sevilen dizisi Çarpışma‘nın yayınlanacağı gün olması itibariyle bugün etiketi de trendler arasındaydı. #Çarpışma etiketine sosyal medya kullanıcıları daha dizi başlamadan merak ve heyecanlarını ifade eden paylaşımlar yaptılar. Dizi ile ilgili yorum ve görüşlerini paylaştılar.

Yazar Ahmet Hamdi Tanpınar’da ölümünün 57.yıldönümünde bugün #AhmetHamdiTanpınar etiketiyle sosyal medyada anıldı. Sosyal medya kullanıcıları kitaplarındaki paragraflarla ünlü yazarı bugün #AhmetHamdiTanpınar etiketi altında andılar.

Bugün her gün olduğu gibi günün ismini taşıyan etiket de trendler arasındaydı. #Perşembe etiketi altına sosyal medya kullanıcıları gün içerisinde paylaşmak istediklerini, görüşlerini, düşündüklerini, yaşadıklarını #Perşembe etiketiyle paylaştılar ve günün etiketini trendler arasına taşıdılar.


Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Önceki günlerde sosyal medyada neler oldu, neler konuşuldu, hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir