Sosyal Medyada Batman İmza Kampanyası!

Herkese Selamlar! Bu yazımda sosyal medya da büyük ilgi gören ve gittikçe büyüyen bir change.org imza kampanyası ndan bahsediyorum. Bildiğiniz üzere internette change.org adlı bir site var ve insanlar bu site üzerinden her gün binlerce imza kampanyası düzenliyor. Daha önce de toplumsal olaylar üzerinden duyulmuş olan site bu sefer ilginç bir imza kampanyası na aracılık ediyor.

Süper kahraman denildiği zaman gerek sinema filmlerinden gerekse çizgi romanlardan olsun, birçoğumuzun aklına Batman geliyor. Yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan karakter ülkemizde farklı bir şekilde mizah malzemesi ediliyor. Atalarımız zamanında iyi bir yatırım olacağını düşünmüş ki ülkemizde Batman isminde bir şehir bulunmakta. İşte imza kampanyası konusu olan bu şehir ile ilgili neredeyse her gün farklı bir haber çıkıyor.

Peki bu kampanya ile Batman’ın sınırları mı değişiyor olacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Yigit Can Türk

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı