Sosyal Medya'da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medya platformlarında bugün yani 25 Aralık 2018‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugün en fazla konuşulan konulardan biri İsmet İnönü ‘ydü. Bugün İsmet İnönü’nün sosyal medyada anılmasının sebebi, ölümünün 45. yıl dönümü olmasıydı. Siyasiler, bazı ünlüler, gazeteciler ve sosyal medya kullanıcıları İsmet İnönü ile ilgili paylaşımlar yaptılar. Sosyal medya paylaşım yapanlar çoğunlukla İnönü’yü en bilindik sözleriyle andılar. Onun dışında bugün ailesiyle birlikte Anıtkabir’de mezarı başında anıldığına dair fotoğraflar da sosyal medya da paylaşıldı.

Sosyal medyada bugün en fazla paylaşım yapılanlar arasında #MerryChrismas etiketi de vardı. Noel sebebiyle yurtdışı ağırlıklı atılan twitler arasında Türkiye’den atılan pek çok tweet de vardı. Paylaşımlarda genellikle kar görüntüleri, insanların evlerinde süsledikleri çam ağaçlarının resimleri ve sevdikleri ile birlikte çektirdikleri fotoğraflar yer aldı. Bunun dışında #MerryChrismas etiketiyle noel ile ilgili sözler de paylaşıldı.

Sosyal medyada bugün gündemde yer alan konulardan bir diğeri de #KarGeliyor etiketiyle yapıldı. Meteoroloji’nin İstanbul ve Türkiye geneli için yaptığı kar ve soğuk hava uyarıları bu etiketle paylaşıldı. İnsanlar hem kar görüntüleri, hem daha önceki kar manzaralarını paylaştılar. Paylaşımlar arasında oldukça esprili paylaşımlar da yerini aldı. #KarGeliyor etiketiyle ayrıca soğuk ve karlı havada sokak hayvanları ve evsizlere yardım edilmesi ve unutulmamasına yönelik dikkat çekici paylaşımlar da yapıldı.

Bugün yani 25 Aralık 2018’de sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı