Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medya platformlarında bugün yani 29 Aralık 2018‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugün en çok konuşulan konu CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan’ın Ak Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayını açıklamasıydı. Bu konu öncesinde #DurmakYokYolaDevam etiketiyle çeşitli paylaşımlar yapıldı. Bunun dışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’‘ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayının Binali Yıldırım olduğunu açıklamasının ardından da #BinaliYıldırım etiketi ile paylaşımlar yapılmaya başlandı. Konu ile ilgili farklı kesimler farklı düşüncelerini paylaştılar. Aynı hashtag yani etikete haber ajansları da konu ile ilgili sıcak haberlerini yayınladılar.

Bunun dışında gün içinde yine siyaset odaklı bir etiket daha popüler oldu. #MartayıSeçimTahminim etiketiyle insanlar 2019 yılında yapılacak seçimlere yönelik tahminlerini ve görüşlerini paylaştılar. Bunun dışında çeşitli anketler ve haberler de bu etiket altında yapıldı. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yönelik istatistikler ve partilerin kazanma ihtimalleri sosyal medya kullanıcıları tarafından yorumlandı ve paylaşıldı.

Bugün sosyal medyada en popüler etiketlerden biri de #ENIGMA oldu. Lady Gaga‘nın yaptığı şov ve konser görüntüleri sosyal medyada farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanıcılar bu görüntüler üzerinden yorumlarını, görüşlerini paylaştılar. #ENIGMA etiketiyle Lady Gaga‘yı bugün sosyal medya gündemine taşıdılar.

Bugün yani 29 Aralık 2018’de sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı