Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 28 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugünün en popüler etiketleri arasında kuşkusuz ki her Fenerbahçemaçında olduğu gibi yine günün maçı ile ilgili etiket vardı. Fenerbahçeve Evkur Yeni Malatyaspor maçına ithafen açılan #FBvEYM etiketi trendler arasında yerini aldı. Taraftarlar an ve an maçile ilgili yorumlarını ve maçgörüntülerini bu etiket altına paylaştılar. Maç ile ilgili elbette sadece bu etiket popüler olmadı. Bunun dışında maç ilerledikçe popüler konu başlıkları da açılmaya devam etti. Bunlar arasında maçın hakemi “Ali Palabıyık” için açılmış konu başlığı ile Fenerbahçeli futbolcu “Mehmet Ekici” için açılan konu başlıkları da trendler arasında yerini aldı. 

Sosyal medya gündeminde olan etiketlerden biri de #CHPdeKriz etiketiydi. CHP‘de yaşanan ardı ardına istifalar sebebiyle açılan bu etiket altında sosyal medya kullanıcıları konu ile ilgili yorum ve görüşlerini paylaşırken; haber siteleri de sıcak haberlerini bu etiket altında yayınladılar.

Bugünün trend etiketleri arasında #ÖzdemirAsaf etiketi de vardı. Şair ve yazar Özdemir Asaf‘ın ölümünün 38. yılında sosyal medya kullanıcıları #ÖzdemirAsaf etiketi altında onu andılar. Paylaşımlar yoğunlukla Özdemir Asaf‘ın kendi sözlerini içerdi.

Bugün yani 28 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı