Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 24 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Venezuela ve ABD arasındaki gerilimin ve Venezuela Devlet Başkanı Maduro’nun tarihe geçen Filistin konuşmasının ardında #WeAreMADURO, #WeAreVenezuela ve #TurkeyWithYouMaduro etiketleri trendler arasına girdi ve tüm gün en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Fenerbahçe’nin bugün futbol ve basketbol maçlarının olmasını fırsat bilen sosyal medya kullanıcılar her zaman olduğu gibi #NeverEnough etiketini ve #FenerinMaçıVar etiketini trendler arasına taşıdılar. Maçın öncesinde ve sonrasında yorumlarını, görüşlerini, maç anlarını ve değerlendirmelerini #NeverEnough ve #FenerinMaçıVar etiketleri ile paylaştılar.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konuların başında Pamukkale Turizm konu başlığı geldi. Yarım asırlık otobüs şirketi Pamukkale Turizm‘in iflas etmesi sosyal medyada çokça konuşuldu ve konu başlığı trendler arasına taşıdı. Sosyal medyada hem iflas hem şaşkınlıkla karşılandı hem de çok sayıda çalışanın durumu tartışıldı. Bir dönem seyahat edenler görüşlerini ve anılarını paylaştılar ayrıca çokça esprili paylaşımlar da yapıldı.

Bugünün trendleri arasında #UgurMumcu etiketi de yer aldı. Ölümünün 26.yılında sosyal medya kullanıcıları Uğur Mumcu’yu andılar. Haber siteleri de geçmiş görüntüleri ve o acı günü #UgurMumcu etiketiyle paylaştılar.

Sosyal medyanın bugünkü trend etiketlerinden biri de #GaffarOkkan etiketiydi. Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’da #GaffarOkkan etiketiyle sosyal medya kullanıcıları tarafından bugün anıldı.

Birleşmiş Milletler’in bugünü yani 24 Ocak tarihini bu yıl ilk kez dünyada “Uluslararası Eğitim Günü” ilan etmesinin ardından #EducationDay ve #InternationalDayofEducation etiketleri sosyal medyada trend oldu. Eğitimin önemi ve bu anlamda yapılması gerekenler bugün #EducationDay ve #InternationalDayofEducation etiketleri altında paylaşıldı.

Bugün yani 24 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı