Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 22 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugünün en popüler etiketi #KamerGenç etiketiydi. Doğruları savunmasıyla meşhur olan siyasetçi Kamer Genç ölümünün 3. yılında saygı ve rahmetle anıldı. Haber siteleri ve siyasiler de bu etiket altında paylaşımlar yaptılar.

 #AhmetKaya bugün sosyal medya da popüler etiketler arasında üst sıralardaydı. Ahmet Kaya‘nın hayatının müzikal olmasıyla birlikte sosyal medyada bir çok paylaşım yapıldı. Ahmet Kaya bugün sosyal medya da kendi sözleriyle ve kendi müzikleriyle sevenleri tarafından anıldı.

Sosyal medyada bugün #BugünGünlerdenGALATASARAY popüler etiketler arasındaydı. Bugün akşam oynanacak kupa maçı için Galatasaray’lı sosyal medya kullanıcıları bu etiket adı altında takımlarını yüreklendirecek şekilde paylaşımlar yaptılar.

#OscarNoms’da sosyal medyada popüler etiketler arasındaydı. 91. Oscar Ödülleri adayının belli olmasının ardından sosyal medya da hem eğlenceli hem de eleştirel bir çok paylaşım yapıldı. İnsanlar beğendikleri Oscar adaylarını paylaştılar bu etiket altında.

Black Panther sosyal medya da en popüler konulardan biriydi. 7 dalda Oscar‘a aday gösterilen film sosyal medya kullanıcıları tarafından olumlu olumsuz bir çok eleştiri aldı.

Sosyal medya da en çok konuşulan konular arasında Chris Brown’da vardı. Tecavüzden tutuklanan ABD’li şarkıcı sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Hayranları tarafından bir çok eleştiri alan ABD’li şarkıcı Türkiye gündeminde de en çok konuşulan konular arasındaydı.

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı