Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 16 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugünün en popüler konularından biri“Ozan Kabak” konu başlıydı. Galatasaray’lı futbolcu Ozan Kabak‘ın 12 milyon Euro karşılığında Stuttgart’a transfer edilmesi bugün Galatasaray taraftarları tarafından olumlu olumsuz görüşlerle sosyal medyada tartışıldı. Spor sayfalarının açıklamalarının ardından 1 saat içinde trendlere yükselen bu konu gün içinde de popülerliğini sürdürdü.

Benzer şekilde sosyal medyada Tarık Çamdal‘da en çok konuşulan konulardan birisiydi. Futbol sayfalarının söylediğine göre Galatasaray ile sözleşmesi tek taraflı fes edilen Tarık Çamdal bugün futbol sever sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça tartışıldı.

Bugünün trendleri arasında #yardımhizmetlersınıfı etiketi de vardı.Bu etiket, sosyal medya kullanıcıları ve Yardım Hizmetler Sınıfıçalışanları isteklerini bu etiket altında paylaştılar. Miadını doldurmuş Yardım Hizmetler Sınıfı‘nın kapatılması gerektiğini söylediler.

Bugün yani 16 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı