Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada bugün yani 12 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugünün en popüler etiketleri arasında dün olduğu gibi #TanzimSatış etiketi vardı. Tanzim uygulaması ve uygulama sırasında karşılaşılan kuyruk mazaraları yine sosyal medya gündemindeydi. Olumlu veya olumsuz görüşler #TanzimSatış etiketiyle paylaşıldı.

Sosyal medya da bugün ‘Mustafa Cengiz‘ konu başlığı da popüler başlıklar arasındaydı. Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz‘in bugün verdiği röportaj Galatasaray taraftarları tarafından sosyal medya da büyük coşkuyla karşılandı.

Sosyal medyanın bir diğer popüler konusu ise ‘Gordon Banks‘ konu başlığıydı. Efsane olarak anılan Ingiliz kaleci Gordon Banks 81 yaşında vefat etti. Bunun üzerine Türkiye’den ve Dünya’dan tüm futbolseverler sosyal medya üzerinden büyük kurtarışlar yapan kaleciyi.saygı ile andılar.

Erdoğan Sıcak‘ konu başlığı da bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeriydi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Erdoğan Sıcak‘ın ölümü üzerine sevenleri sosyal medya üzerinden andılar.

Bugünün bir diğer konusu ise ‘Semih Kaya‘ konusuydu. Galatasaray’ın devre arasında kadrosuna kattığı oyuncular Luyindama, Diagne, Mitroglou, Marcao, Emre Taşdemir ve Semih Kaya gibi isimler “Semih Kaya” konu başlığı altında konuşuldu. Bugün düzenlenen imza töreninde taraftar sosyal medya kullanıcıları takımını yalnız bırakmadı.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeri de ‘Fatih Terim‘di. Kebapçı Selahaddin Aydoğdu’nun Fatih Terim‘e hakaret ve tehdit gerekçesiyle toplamda 2 yıl 2 ay hapis cezası alması sosyal medyada olumlu olumsuz bir çok paylaşım yapılmasına neden oldu.

Bugün yani 12 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Merve Aktaş

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı