Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 11 Şubat 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugünün en popüler etiketleri arasında #ÖzgecanAslan etiketi yer alıyordu. 4 yıldır olduğu gibi bugün de Özgecen Aslan bu etiket ile birlikte anıldı. Siyasilerden gazetecilere, ünlü isimlerden sosyal medya kullanıcılarına kadar herkes bu etiket altına paylaşım yaptılar. Kadın platformları da #ÖzgecanAslan etiketi altında kadın haklarına yönelik mesajlar içeren çeşitli paylaşımlar yaptılar.

Sosyal medya da bugün “Tanzim Satış” konu başlığı da popüler başlıklar arasındaydı. Belediyelerin uygun fiyatlı sebze satacakları tanzim satış noktalarının bugün itibariyle faaliyete geçmesi sosyal medya da çok konuşulmasına neden oldu. Ekmek kuyruğunu andıran görüntüler sosyal medya da olumlu ve olumsuz eleştirilere maruz kaldı.

Sosyal medyanın bugün bir diğer popüler konusu ise “Lucescu” konu başlığıydı. Haber sitelerinin resmi sosyal medya hesaplarından Sıcak Gelişme olarak paylaştıkları haberde TFF ‘nin A Milli Takımı teknik direktörü Lucescu ile yollarını ayırması sadece haber sitelerinin değil sosyal medya kullanıcılarının da ana gündem maddesini oluşturdu. Futbolsever ve sosyal medya kullanıcıları birçok paylaşım yaptılar.. Bir çok paylaşım yapıldı ama en çok dikkat çeken tazminat konusuydu. Yine futbolcuların çok konuştuğu konu Cardiff City oldu. Futbolcu Sala’dan önce Yusuf Yazıcı’ya teklif veren takım sosyal medya da çok konuşulan konular arasında üst sıralardaydı.

KPSSTürkiye sosyal medyada en çok konuşulan konulardan bir diğeriydi. 20 binden fazla paylaşım yapılan konu özellikle gençlerin gündem maddesiydi. Türkiye Fizik Öğretmenliği KPSS birincisi Deniz Eren Demir’in haber sitelerinin ve kendi açıklamalarına göre mülâkat sırasında elenmesi gençlerden büyük tepki topladı. Aynı zamanda ‘Deniz Eren Demir’ şeklinde de konu başlığı oluşturuldu ve altına gün boyu benzer paylaşımlar yapıldı.

Bugün yani 11 Şubat 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı