Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 02 Ocak 2019‘de yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Sosyal medyada bugünün en çok konuşulan konusu Barış Manço‘ydu. Doğum günü sebebiyle sosyal medya gündeminde üst sıralarda olan Barış Manço‘nun unutulmadığını bizlere göstermiş oldu. Haber siteleri, sanatçılar, sosyal medya kullanıcıları doğum gününü sevgiyle kutladılar. Paylaşımların genelinde ise yine onun şarkıları ve sözleri vardı.

Bugün sosyal medyada en popüler etiketlerden biri de dün olduğu gibi yine #poşet25kuruş hastag’i oldu. Akdeniz’e en fazla atığın Türkiye’den geldiğini iddia ederek başlatılan bu uygulama sosyal medya kullanıcıları tarafından da çoğunlukla beğenildi. Sosyal medya paylaşımlarının genelinde çevre için güzel bir adım olduğu yazılırken, #poşet25kuruş etiketine keşke başka uygulamalarda çıksa şeklinde paylaşımlarda vardı.

Sosyal medyada Quaresma‘da en çok konuşulan konulardan birisiydi. Futbol sayfalarının söylediğine göre Beşiktaş’ta Ekim ve Kasım maaşlarını alamayan Quaresma, yönetime ihtarname gönderdi. Bunun üzerine sosyal medya hesaplarından Quaresmaiçin oldukça iyi paylaşımlar yapıldı. Beşiktaş’ın olmazsa olmazı olarak nitelendirdikleri Quaresma, bugün sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Bugün sosyal medyadaki popüler etiketlerden bir diğeri de #YeniAskerlikSistemiOcakta etiketiydi. Askerlik sisteminin 9 aya düşürülmesiyle birlikte okuyan ve okumayan arasındaki ayrıcalığın kalkması bu etiketi bugünün en popüler etiket olmasına neden oldu. Sosyal medya kullanıcılarından kiminin beğendiği kimin ise hiç beğenmediği bu uygulama ile ilgili binlerce paylaşım yapıldı.

Bugün yani 02 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı