Sosyal Medya Bağımlılığını Kontrol Eden Mobil Uygulama! - Moblobi.com
Sosyal Medya

Sosyal Medya Bağımlılığını Kontrol Eden Mobil Uygulama!


Sosyal medya bağlılığını kontrol eden bir mobil uygulama geliştirildi. Şu sıralar toplumun büyük bir sorunu haline gelmeye başlayan gerçek hayattan kopuş ve sosyal medyada yaratılan hayatını içerisinde var olma çabası gün geçtikçe daha da tehlikeli bir hale geliyor. İnsanların karşılıklı oturduğu ancak birbirleriyle sohbet etmek yerine telefonlarına baktığı, yolda yürürken, karşıdan karşıya geçerken, otobüslerde, işyerlerinde cep telefonlarına bakan insanlara artık sıklıkla rastlıyoruz. Özellikle sosyal medyanın bağımlılık haline geldiği düşünüldüğünde, bu uygulamaya ihtiyacınız olduğu bir gerçek…

Sabah kalkar kalkmaz sizde sosyal hediye bakıyorsanız bakmadığımız anlarda kaçırdığımız bir şeyler olduğu hissine kapılıp panik oluyorsanız belki de size sosyal medya bağımlısısınız. iPhone kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebileceği uygulama sayesinde bu bağlılığımızı ölçebiliyorsunuz.

Uygulamanın adı: Pyxsee… Tüm sosyal medyada ne kadar vakit harcadığınızı gösteriyor ve hatta bu platformlar için kendinize zaman sınırlaması koymanızı sağlıyor. Çocuklarımız için de önem almamızı sağlayan uygulama, Ekstra bir ücret karşılığında onların internet erişimini kontrol etmenizi sağlıyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı