Facebook Messenger’da Yeniliklere Devam!

Facebook Messenger kullanımının artması gibi, yeniliklerin de ardı arkası kesilmiyor. Yakın zamanda güvenliği arttırmak amacıyla sunulan uçtan uca şifreleme ve yine gizlilik amacıyla kendi kendini silen mesajlardan sonra şimdi de kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırarak, uzun süren tartışmalara son vermek amacıyla anket özelliği görücüye çıkıyor.

Facebook’un kullandığı ve oldukça talep gören uygulaması olan anket özelliği, Twitter üzerinden de kullanılmaya başlanmış ve Facebook’da olduğu gibi Twitter’da da oldukça fazla kullanılmıştı. Şimdi ise Facebook Messenger’da anket özelliğini Amerika’da kullanıma sundu.

Özellik, grup sohbetlerde kullanılabiliyor. Arkadaşlarınıza farklı konular ile ilgili fikirlerinizi sorabilir, organizasyonlarınızı bile bu anketler üzerinden uzun uzun mesajlaşmadan çok kolay yapabilirsiniz. Hem IOS hem de Android platformlar için sunulacak özellik; Türkiye’ye ne zaman geleceği henüz bilinmese de, özellik şimdiden merakla bekleniyor.

Sohbetlerde “para” kelimesi geçtiğinde para transferi için “Para gönder” butonu ile yönlendirme yapan Facebook Messenger, anında para transferini de mümkün kılıyor olacak.

 Facebook Messenger, Anket,  Moblobi.com, Mobil Gündem, Mobil Haber, Mobil Uygulama, Mobil Oyun, Mobil Teknoloji

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı