Tinder'den Özel Bölüm: Tinder Select! - Moblobi.com
Sosyal Medya

Tinder’den Özel Bölüm: Tinder Select!


Arkadaşlık uygulaması Tinder’ın bundan uygulama içinde özel bir bölüm oluşturduğu ortaya çıktı. TechCrunch tarafından yayınlanan habere göre, adı geçen bölüm Tinder Select isminde. Bu kısımda sadece ünlüler ve Tinder’da “popüler” kullanıcılar yer alabiliyor.

Tinder’ın son altı ayda bir takım yüksek profilli kullanıcıları bu yeni servisine davet ettiği ve bu kişilere de başka isimleri aday gösterme teklifini sunduğu ortaya çıktı. Ancak davet edilen kullanıcılar tarafından aday gösterilenlerin diğer adayların yeni kişileri öneremediği de gelen bilgiler arasında. Tinder’ın özel bölümünün fazla bilinmemesinin gerekçesi de bu olarak gösterilebilir.

Tinder’ın özel servisi hakkında bilinenler şu an için çok az.Ancak tasarımın farklı olacağı biliniyor. Basına sızan resimlerdeSelect’e ekranın üst kısmında bulunan mavi fonun üzerindeki S harfine tıklanılarak ulaşıldığı görülüyor.

Tinder Select bir ilk değil… Tinder’ın popüler kullanıcılarına özel bir kısım açması ilginç olsa da, yurt dışında üst sınıfı hedefleyen Raya ve The League gibi çeşitli çöpçatan servisleri düşünüldüğünde anlam kazanıyor.Lider konumunda olan Tinder’ın popülaritesinden ilham alarak payını arttırmak istemesi oldukça akılcı gibi duruyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı