Linkedin Premium Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

Hiç şüphesiz Linkedin, günümüzde iş dünyası ile aramızda adeta bir köprü görevi üstleniyor. Kullanıcılara çevresini genişletme, iş dünyasındaki son gelişmelerden haberdar etme, bir çok firma ile iletişim kurma gibi çeşitli imkanlar sunmakta. Siz de Linkedin kullanıcısı iseniz; Linkedin Premium seçeneklerinden haberiniz vardır. Peki, bu platform sunduğu fırsatlar çerçevesinde fiyatını hak ediyor mu?

Bu yazımızda, Linkedin Premium ile ilgili ihtiyacınız olan detayları, sizlere neler sunduğunu ve profesyonel olarak iş ağınıza katacağı kaliteyi ele alacak, aynı zamanda fiyat – performans olarak sunduğu hizmetlerin değerini karşılayıp karşılamadığına göz atacağız.

Linkedin Premium kullanıcılara 4 farklı paket seçeneği sunuyor:

– Premium Kariyer / Aylık * 29,99 $
– Premium Business / Aylık * 59,99 $
– Premium Satış / Aylık * 79,99 $
– Premium İşe Alma / Aylık * 119,95 $

Her paket, bizlere farklı avantajlar sunacaktır. Gerçekleştirilen araştırmalarda, en çok tercih edilen hesabın Premium Kariyer olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Her paket, bizlere farklı avantajlar sunacaktır. Gerçekleştirilen araştırmalarda, en çok tercih edilen hesabın Premium Kariyer olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Bununla birlikte sunulan Linkedin Premium hesaplarını bir aylık ücretsiz bir şekilde deneyip, sizlere nasıl avantajlar sunacağına ve neler katacağı konularında fikir sahibi olabilirsiniz.

Linkedin Premium Kariyer Hesabıyla Temelde Bizlere Neler Sunuyor?

– İş başvurularınızda kimlerin başvurduğunu görme ve inceleme imkanı
– Kariyerinizde ilerlemek için Linkedin eğitimlerinden yararlanma fırsatı
– Kaç aramada göründüğünüzü, profilinizi görüntüleyenleri görme imkanı
– Ayda beş defa inMail ile mesajı atabilme imkanı

Bunun yanı sıra kişilerle bağlantı kurmadan, aynı gruplarda bulunmadan onlara mesaj atabilme imkanı, Linkedin Premium’un sunduğu en önemli imkanlardan biridir.

Linkedin Premium Kariyer Hesabı Dışında Sunduğu Avantajlardan Sadece Bazıları:

– Premium Business, sizlere şirketler hakkında ek bilgiler ve aynı zamanda sınırsız kişi arayabilme özelliği sunar.
– Premium Satış hesabı, sizlere daha gelişmiş arama filtreleri ve aynı zamanda kullanıcı profillerinin, satış araçlarının üzerinde notlar alma imkanı sunar.
– Premium İşe Alma hesabı, yapmış olduğunuz aramaları adeta bir rehber gibi sınıflandırır. Proje ve çeşitli özellikler sunar.

Birçok kullanıcı Premium Kariyer hesabı ile ilgilendiğinden dolayı, özellikle bu hesabın yarattığı faydalar üzerinde duralım:

Premium Kariyer hesabı, size iş bulma imkanınızı arttırmak konusunda oldukça imkan sunmaktadır. Sırf bu sebep bile Linkedin Premium kullanımını gerekli hale getirebilir.

Eğer iş aradığınız bir dönemdeyseniz, Premium Kariyer hesabının sunduğu inMail atma imkanı, profilinize bakanları görebilmek, profilinize ek iş bilgileri eklemesi yapabilmenin size çok büyük artıları olacaktır. inMail, kişiler ile doğrudan kontak kurabilmenize imkan sağlayacağı için istediğiniz kişiye, firmaya direkt mülakat ile ilgili teklif edebilme fırsatı sunmaktadır. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Linkedin Premium Kariyer hesabı kullanmak sizi “En Önemli Başvuranlar” kategorisine alacağından dolayı işe alımınız çok daha kolay olacak! Premium Kariyer, profilinize bakanları size gösterirken, siz başkalarının profillerine anonim olarak istediğiniz kadar bakabilirsiniz.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Linkedin’i Etkili Kullanmanın Yolları!” okumak için buraya tıklayın.
“Linkedin Profilinizin Öne Çıkmasını Sağlayacak 5 Taktik!” okumak için buraya tıklayın
“Linkedin Platformunda Nasıl İş Bulunur?” okumak için buraya tıklayın.
“Linkedin’de Hashtag Nasıl Kullanılmalı?” okumak için buraya tıklayın.
“Dikkat Çeken Linkedin Profili için 6 İpucu!” okumak için buraya tıklayın.

“Linkedin Premium Tercih Etmeniz İçin 3 Neden” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı