İş Bulma Fırsatları Facebook Jobs İle Şekilleniyor!

Facebook’un hem işverenler hem de iş arayanlar için oldukça faydalı olan uygulaması Facebook Jobs, İş Fırsatları bulmak adına Türkiye’ye açıldı. Artık Türkiye’de kullanıma açılan Facebook Jobs bakalım bizlere neleri beraberinde  getiriyor. Facebook, işverenlerin kendi sayfaları aracılığıyla iş ilanları vermelerine olanak sağlayacak Jobs adlı yeni özelliğini daha önce duyurmuştu.

Neler Yapıyor?

Uygulama sayesinde Facebook, işveren ve iş arayanları messenger ile görüştürüyor. Ücretsiz olan özellik, kullanıcıların Facebook‘ta resmi sayfası olan bazı yerel işletmelerle iletişime geçmesini ve iş başvurusu yapmasına olanak sağlıyor. Ayrıca platformdaki işletmeler de yeni iş ilanları oluşturabilir, uygulamaları yönetebilir ve Facebook üzerinden mülakat yapabilir.

Facebook Jobs ile başka neler yapabilirsiniz?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı