Instagram Sizinle İlgili Hikayeler Özelliği Geliyor! - Moblobi.com
Sosyal Medya

Instagram Sizinle İlgili Hikayeler Özelliği Geliyor!


Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Instagramasla elindeki kullanıcı ile yetinmek istemiyor. Her geçen gün daha fazla kullanıcı sayısına ulaşan sosyal medya uygulamasının yükselişi durdurulamaz bir şekilde devam ediyor. Instagram, şimdi de bazı yeni bildirimaraçları seçeneklerini bize sunuyor. Instagram “Sizinle İlgili Hikayeler” özelliği geliyor. Detaylar haberimizde…

Instagram “Sizinle İlgili Hikayeler”özelliği nedir?

Instagram’ın son güncellemesi ile getirdiği yeni özellik olan “Sizinle İlgili Hikayeler” aslında kullanıcılar için yeni bir bildirimsistemi olarak düşünülebilir. Bu yeni özelliğin genel bildirimakışımızdan bizleri ayırıp; öykü oluşturucu sistemi tarafından belirtildiği veya etkilendiği düşünülüyor.

Sizinle İlgili Hikayeler” özelliği, özellikle de Instagram’ın “bahseden” bölümünü sıkça ve yoğun olarak kullanan kişiler tarafından sevileceği düşünülebilir. Çünkü bu yeni özellik bunları daha iyi anlamalarını ve uyarılara cevap vermelerini sağlayabiliyor olacak.

Yeni özellik hem kullanıcılar hem de markalar için oldukça önem taşıyor. Çünkü bu yeni sistem, markaların uyarılarını ve ilgili etkilerini ölçmek için kategorize etmelerine çok fayda sağlayacak.

Instagram’da hikayelerkısmı çıktığından beri ortalama olarak günde 500 milyon aktif kullanıcısı olduğunu belirtmiştik. Bu bilgiler değerlendirildiğinde artan kullanıcı profilleri için bu özellik paylaşım konusunda ilk sırada yer alıyor. Dolayısıyla da Instagramhikayeleriçin ayrı bir bildiirm sistemi kurmak oldukça mantıklı görünüyor.

Peki Instagram’ın Sizinle İlgili Hikayeler özelliği hangi kullanıcılara yönelik yapılmış görünüyor? Bu özellik şu an kullanılabiliyor mu? İlerleyen dönemde bu özellik popüler sosyal medya uygulamasını ve kullanıcılarını nasıl etkileyecek? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı