En İyi 5 YouTube Video Düzenleme Aracı 2023

Günümüzde birçok kişi YouTube için videolar çekmekte fakat aralarında nasıl videoları düzenleyeceklerini bilmeyenler bulunmakta. Bundan dolayı bu işi yapan yani bilen kişiler, çeşitli araçlar kullanarak videolarını düzenliyor ve artık bu bir meslek haline gelmeye başlamış durumda. İşte en iyi 5 YouTube video düzenleme aracı!

En İyi 5 YouTube Video Düzenleme Aracı

1. Filmora 9

4K çözünürlük desteğine sahip olan bu yazılım, video düzenlemeye yeni başlayanlar ya da sıradan kullanıcılar için üretilmiş.

Bu video düzenleme aracı, kısa vadede işini görmek isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Profesyonel seviyedeki araçlara nazaran bazı özellikleri eksik olan Filmora9, videolarınıza efekt, ses ve stil eklemenize imkan tanır. Ayrıca kullanıcılar 100 farklı videoyu program içine ekleyerek çalışma yapabilir. Hem Windows hem de Mac destekli olan bu araç, 360 derecelik görüntüleri düzenleyemez. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan Filmora 9’un ücretli sürümü 60 euro’dur.

2. I Movie

Bu profesyonel video düzenleme aracı ile Hollywood tarzı videolar yapabilirsiniz! Dünya çapında popülariteye sahip olan bu video düzenleme aracı ile 4K çözünürlüklü videolar oluşturabilirsiniz.

Yazılımın içerisinde birçok düzenleme bölümleri bulunmakta. Yalnızca iOS için üretilmiş olan bu araç, net ve son derece rahat bir ara yüze sahip. Ayrıca tamamen ücretsiz olarak sunulan bu video düzenleme aracının içerisinde 10 adet yaratıcı filtre de bulunmakta. Paylaşmak için kolay seçeneklere sahip olan bu video düzenleme aracının cep telefonları uygulaması da bulunuyor.

3. Movavi Video Sutie

YouTube veya TV’de yayınlayacağınız videolarınızı düzenlemek için harika bir araç olan Movavi Video Sutie, son derece basit ve hızlı bir araç.

İçerisinde 160 adet filtre, renk, renk anahtarı, etiket ve yavaş çekim desteği bulunmakta. Eğitim videoları çeken YouTuber’lar için harika bir araç olan Movavi Video Sutie yazılımında, ekran kaydetme özelliği de bulunmakta. Toplu video işlemeye izin veren araç, medya dönüştürme için 180’den fazla farklı biçimi destekler.

Ücretli olarak kullanılabilen video düzenleme aracının fiyatı 149 dolardır.

4. Final Cut Pro X

Çok basit ve esnek bir video düzenleme aracı olan Final Cut Pro X, hem yeni başlayanlar hem de uzman video düzenleyiciler için oldukça ideal bir araçtır.

Bu araç ile video boyutlandırma işlerinizi çok rahat bir şekilde yapabilir ve bu sayede bütün sosyal medya hesaplarınızı uygun hale getirebilirsiniz. 360 derece ve 3D videoları oynatabilme özelliğine sahip olan bu yazılımın fiyatı ise 299 dolar.

5. Power Director

Günümüzün en iyi video düzenleme araçlarından biri olan Power Director ile her klibi dışa aktarım işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Görüntü algılama gücü çok yüksek olan araç, eserleri ve insanları doğru biçimde haritalandırabilmektedir. Ayrıca araçta ekran yakalama, renk düzeltme, çoklu kamera yapılandırması ve video karıştırma gibi birçok özellikte bulunmaktadır.

Ücretli olarak sunulan bu yazılım, 75 ile 100 dolar arasında paketlere sahiptir.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“En İyi 6 Video Düzenleme Uygulaması” okumak için buraya tıklayın.
“10 Faydalı Youtube Hilesi!” okumak için buraya tıklayın
“Youtube Kanalı Açacaklar için 10 Faydalı İpucu!” okumak için buraya tıklayın.
“Sosyal Medyada Dikkat Çeken Videolar Hazırlayabileceğiniz 5 Uygulama!” okumak için buraya tıklayın.

“En İyi 5 YouTube Video Düzenleme Aracı” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Furkan Yılmaz

Furkan Yılmaz

Merhaba, Ben Furkan. Selçuk Üniversitesi Reklamcılık 3. sınıf öğrencisiyim. Okumayı, yeni şeyler keşfetmeyi ve dünyamızda yaşanan hızlı gelişmeleri takip etmeyi çok seviyorum. Bu gelişmeleri birlikte takip etmek için sizi Moblobi.com'daki köşeme bekliyorum.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı