Elon Musk’ın Ödüllü Fake Hesabı ve İlginç Paylaşımları!

Elon Musk gibi geniş vizyonlu bir insan sıkılınca neler yapar? Neler düşünüyordur? Bu soruya mizahıyla yanıt getirmek isteyen fake Twitter hesabı,Elon Musk ‘mışcasına günlük hayatı kolaylaştıracak aygıt ya da uygulama fikirlerini hesap üzerinden paylaşıyor. Fikirler oldukça ilginç ve komik. Pratiğe dökülürse mükemmel olabilir.

Çevremdeki bir çok insanın @BoredElonMusk ‘ın hesap sahibini Elon Musk sandığını gözlemledim. Eğer siz de bu yanılgıya düşenlerdenseniz hemen düzeltelim. Twitter hesabının sahibi kimliğini gizliyor. Hatta en iyi fake hesap ödülünı almaya bile başına geçirdiği yeşil kamufle ile gitmiş.

Yaklaşık 1.7 milyon takipçisi olan Twitter hesabından derlediğim 8 dahiyane fikri sizinle de paylaşmak istedim. Daha fazlası için @BoredElonMusk hesabını takip edebilirsiniz.

Elon Musk’ın fake Twitter hesabı olan @BoredElonMusk ‘dan sizin için komik ve ilginç fikirleri derledik. İşte size fake Elon Musk hesabının yaptığı paylaşımlardan keyifli örnekler…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN!

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Ceren Kutukcuoglu

Ceren Kutukcuoglu

Tiyatro sever,fotoğraf çeker, gezip görmeye pek meraklı aç bir mühendis... Dijital dünyanın yeniliklerini birlikte takip etmek için Moblobi.com'daki köşesinde sizi bekler. https://moblobi.com/author/ceren-kutukcuoglu/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı