Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Son dönemde sıklıkla açılan etiketler arasında kamuda atama bekleyenlerin etiketleri de yer alıyor. Bugün de #elektrikmühendslerineEKATAMA etiketi ön plana çıktı. Elektrik mühendisleri bu etiket aracılığı ile sosyal medyada seslerini duyurmaya çalıştılar.

Bunun gibi bir konu başlığı daha yine sosyal medya aracılığı ile sesini duyurmaya çalışanlar tarafından oluşturup trendler arasına taşındı. Bu da “Kamudaki Üniversiteliİşçilr” konu başlığıydı. Kamudaki üniversiteli işçiler kadro taleplerini bu etiket altında yaptılar.

Elbette her zamanki gibi günün adını taşıyan etiket de yine trendler arasına girdi. Bugün #MondayMotivation etiketi trendler arasındaydı. Özellikle yurtdışındaki kullanıcıların aktif paylaşım yaptığı ama yurtiçindeki kullanıcılar tarafından da sıkça kullanılan #MondayMotivation etiketi altında, sosyal medya kullanıcılar gün içerisinde paylaşmak istediklerini, yaşadıklarını ve yorumlarını aktardılar. Etiketi uzun süre trendler arasında tuttular.

Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Önceki günlerde sosyal medyada neler oldu, neler konuşuldu, hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

 

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir