Sosyal Medya'da Neler Var?

Sosyal Medyada Bugün Neler Oldu?

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan diğeri ise ‘Haydar Baş‘ konusu oldu. Haydar Baş‘ın bugün ülke ekonomisi ile ilgili açıklamalarda bulunması onu sosyal medya da popüler konular arasında üst sıralara getirdi.

Bugünün trendleri arasında ‘SnKoca ÇevreSağlığaKadro’ konusu da vardı. İstihdam bekleyen genç çevre ve sağlık çalışanları bu konu başlığı altında taleplerini dile getirdiler.

Sosyal medya platformlarında genellikle her günün ismiyle anılan etiketi sosyal medyada çokça konuşulur ve trendler arasına taşınır. Bugün #Pazartesi ve #MondayMorning etiketleri yine trendler arasındaydı. İnsanlar bugün söylemek ya da paylaşmak istediklerini ve hayatlarında olan biteni #Pazartesi ve #MondayMorning etiketleriyle paylaştılar.

Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Önceki günlerde sosyal medyada neler oldu, neler konuşuldu, hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Önceki sayfa 1 2
Etiketler

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı