Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?

Sosyal medyada en popüler etiketlerden biri de #MeltemTvFrekans etiketiydi. Akıl Oyunu gibi bilimsel programların ve teknoloji haberlerinin çok sık yer aldığı Meltem TV‘deki frekans değişikliği bugün sosyal medyada en çok konuşulan etiketler arasındaydı. İnsanlar Meltem TV‘de beğendikleri bazı programları bu etiket altında paylaştılar.

Sosyal platformalarda en çok konuşulan konulardan bir diğeri ise “Gizem Karaca” konu başlığıydı. Çağatay Ulusoy ile birlikte uyuşturucudan tutuklanan Gizem Karaca‘nın tekrar yargılanacak olması bugün sosyal medya da oldukça konuşuldu.

Milli Savunma Bakanlığı” da yaptığı açıklamalar ile bugün sosyal medyada  popüler konular arasındaydı. Afrin’deki saldırılara karşılık verildiğini açıklayan Milli Savunma Bakanlığı bugün hem siyasiler hem haber siteleri hem de sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça fazla paylaşım yapılan konular arasında üst sıralarda yer aldı.

Günün ismini taşıyan etiketler de elbette bugün her gün olduğu gibi trendler listesindeydi.  #FridayFeeling ve #HayırlıCumalar etiketi yine trend oldu. Sosyal medya kullanıcıları gün içinde paylaşmak istediklerini, güne özel duygularını, düşüncelerini ve yorumlarını #FridayFeeling ve #HayırlıCumalar etiketiyle paylaştılar.

Sizler bugün sosyal medyada en çok neleri konuştunuz ya da neler duydunuz? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz…

Önceki günlerde sosyal medyada neler oldu, neler konuşuldu, hatırlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


Merve Aktaş’ın köşesini Moblobi.com’da takipte kalın…

Merve Aktaş’ın köşesindeki tüm yazıları görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Merve Aktaş’ı sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz:
Twitter: MmerveAaktas
Instagram: merev12

Merve Aktaş

Merhaba, ben Merve Aktas. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com'da sosyal medya haberleri yazıyorum. Beni takip etmek isterseniz “MERVE'NIN SOSYAL MEDYA GÜNDEMI”ni takipte kalın. Instagram: @merev12 Twitter: @MmerveAaktas

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir