İş Bankası'nın Workup Programı ile Girişimlere Sağladığı Destekleri Konuştuk! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


İş Bankası’nın Workup Programı ile Girişimlere Sağladığı Destekleri Konuştuk!

Workup programı 1 yıl önce başlatılmış. Programa 10-12 girişim dahil ediliyor ve yaklaşık 6 ay sürüyor. Bu sürede girişimcilere, girişimcilik ekosisteminin nabzının attığı yerlerden biri olan Kolektif House’ta bir çalışma ortamı da sağlıyor. Workup programı girişimcilere, mentorluk görüşmeleri ve banka networküne erişim imkanı da sunuluyor.  

Gerçekleştirilen Demoday’de girişimciler ekosistemin önemli isimlerine girişimlerini anlatıyorlar. Demoday’de banka üst düzey yöneticilerinin yanısıra, melek yatırım ağları, venture capital şirketleri ve farklı hızlandırma programından isimler biraraya geliyor.

 

Türkiye İş Bankası’nın kurumsal ve bireysel geniş müşteri ağı, networkü, iştirakleri program boyunca girişimcilere çok büyük faydalar sağlayabiliyor. Örneğin girişimcilerin ürünleri banka müşterilerine sunulurken; yine girişimcilerin geliştirdikleri ürün ve hizmetlerin pek çoğu hem bankaya hem de iştiraklerine satılabiliyor. Müşteriler duyurma desteğinin dışında basın desteğini de girişimcilere bir fayda olarak sağlayan program, bu anlamda da fark yaratıyor.

 

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir