Teknolojiye Meraklı Tüm Üniversiteliler, Moblobi.com’da Buluşuyor!

Teknoloji, dijital veya girişimciliğe meraklı üniversitelilere Moblobi.com fırsatlar sunuyor, aramıza katıl...

Paylaş

Teknoloji, dijital veya girişimciliğe meraklı tüm üniversiteliler Moblobi.com da buluşuyor!

Türkiye’nin kaliteli, iddialı ama aynı zamanda da keyifli teknoloji, dijital ve girişimcilik  portalı olma hedefiyle her geçen gün büyüyen Moblobi.com ailesinde sen de yerini al.

Biz Moblobi.com olarak “herkes için” ve “herkesin anlayabileceği dilde” mottosu ile teknoloji, dijital ve girişimciliği biraz daha keyifli ve anlaşılır içerikler ile yayınlarız ve etkinlikler düzenleriz.  Bu anlamda aramıza katılacak ve yazarlığı bizim gibi hobisi haline getirecek üniversite öğrencilerini arıyoruz.

Üniversite öğrencilerine neler mi sunuyoruz?

  • Sitemizde kendi isminle, fotoğraf ve özgeçmişinle sana özel köşeni açıyoruz; yazılarını köşende yayınlıyoruz. Yazdığın bu yazıları sosyal medya hesaplarımızdan da ismini belirterek paylaşıyor ve seni ekosisteme tanıtıyoruz. Bu arada sadece yazı yazmak zorunda da değilsin kısa video içerikler de üreterek bir köşe oluşturabilirsin. Ben çekinirim diyorsan ismini bir “nick” olarak da belirtebilirsin 🙂
  • Dilersen tüm etkinliklerimizde aktif olarak yer alabilirsin veya “yok ben sadece katılımcı olsam yeter” dersen ücretsiz de katılabilirsin.
  • Belli periyodlarla seni dilersen İTÜ Arı Teknokent‘te yer alan ofisimizde ağırlayabiliriz; birlikte çalışma ve ekosistemi yaşama imkanı da sunabiliriz.
  • Elbette bu kadarla sınırlı da değil 🙂  Yazdığın yazılar ile yıldızlar toplayarak ve ay sonlarında hediyeler kazanma şansı da yakalabiliyorsun. Ay sonunda ilk üçe girdiğinde; birinciye 3 kişilik, ikinciye 2 kişilik, üçüncüye tek kişilik sinema biletin bizden olsun. Hatta çok sıkı bir yazar olursan haftasonu tatilin de bizden olsun.
  • Kısacası aramızda olup, hem network, hem ekosisteme kendinizi tanıtma hem de cv’ne artı değer katma şansı yakalamış olursun. Biliyorsun en zoru bir network edinmek, yazdığın ya da yayınladığın şeyleri paylaşacağın o doğru kitleyi oluşturabilmek. İşte biz oluşturduğumuz bu kitleyi kendini tanıtmak için sana sunuyoruz.

Moblobi.com networku ile yepyeni kişilerle tanış, iş ağını genişlet, teknoloji alanında ismini duyur. Kısacası Moblobi.com sana iyi gelecek… Mutlaka bu ailede ol.

İlk yazını veya içeriğini bilgi@moblobi.com adresine gönder, hadi başlayalım 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir