Moblobi.com olarak İletişim Sponsoru Olduğumuz GameFest İstanbul Üniversitesi'nde! - Moblobi.com
Moblobi.com'dan Haberler

Moblobi.com olarak İletişim Sponsoru Olduğumuz GameFest İstanbul Üniversitesi’nde!


İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü her yıl 1. ve 2.dönemde çeşitli konferanslar düzenliyor. 2016-2017 öğretin yılının .döneminde gelenekselleşen 9.BİLFEST etkinliğini; 17 konuşmacı ve 400’den fazla katılımcı ile gerçekleştiren İÜBK; öğretim yılının 2.döneminde ise etkinlik planları arasındaki en büyük etkinlik olan GameFest’e hazırlanıyor. GameFest etkinliği, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde İÜ Avcılar Kampüsünde gerçekleştiriyor.

Bu yıl iletişim sponsorları arasında yer aldığımız Gamefest’i kaçırmayın!

20 kişilik yönetim kadrosu ile bugüne kadar pek çok başarılı etkinliğe imza atan İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü, gerçekleştirdiği bu etkinliklerle hem sponsorları hem de katılımcıları memnun etmek konusunda hedefini beklenenin ötesinde gerçekleştirmiş. Geçtiğimiz yıl siber güvenlik alanında gerçekleştirdikleri CyberFest gibi oldukça ilgi uyandıran İÜBK, bu yıl oyun alanında ilk kez gerçekleştirecekleri GameFest için oldukça heyecan duyuyor. Etkinlik içeriği ise şu maddeler çerçevesinde şekilleniyor:

  • Oyun nasıl programlanır
  • Programlama platformları nelerdir
  • Programlama süreçleri
  • Arka planda çalışan servisler hizmetler
  • Tamamlanan oyunlar nasıl dağıtılır
  • Katılımcılara yönelik aktiviteler

3-4-5 Mayıs tarihlerinde 3 gün sürecek olan etkinlik İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsünde 10:00-17:00 arasında Ali Rıza Berkem Salonu’nda gerçekleşecek. Etkinlik konferans ön planı ise şöyle:

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü ve çalışmaları hakkında detaylı bilgiyi İUBK adresiden bulabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Kulübü’nü sosyal medya hesaplarından takip ederek gerçekleştirdikleri etkinlikler hakkında haberdar olabilirsiniz:

İÜBK’nü Twitter’dan takip etmek için tıklayın.

İÜBK’nü Facebook’dan takip etmek için tıklayın.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı