Startup Carnival’de 6 Mayıs’ta, Girişimcilik Dünyası ile Buluş!

Başarılı startup ekipleri, girişim dünyasına meraklı öğrencilerle Startup Carnival’da 3. kez buluşacak. Geçtiğimiz sene 1000’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan Startup Carnival bu yıl, 6 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te gerçekleşecek. Moblobi.com olarak bu yıl partnerleri arasında yer aldığımız etkinlik, gün boyu sürecek.

Startup Carnival, müzik ve açık hava etkinlikleri eşliğinde; üniversite ve lise öğrencilerine, Startup kurucularının tecrübelerini dinleme ve öğrenme fırsatı sunacak. Karnavalda, 40’tan fazla başarılı startup’ın temsilcileri ile girişim dünyasına ilgi duyan meraklı öğrencilerin ve kurumların buluşacak. Startup Carnival‘de startup kurucuları tecrübelerini anlatırken katılımcılar ise unutulmaz deneyimler yaşayacak.

Etkinlik, Türkiye’nin önde gelen girişimci dostu kurumlarının ve girişimcilerin desteğine ek olarak birçok okuldan gönüllülerin enerjisiyle gerçekleşiyor ve katılım ücretsiz!

STARTUP CARNIVAL’E KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Startup Carnival, İsviçre Bern Kantonu Kalkınma Bakanlığı tarafından destekleniyor; Garaj ve Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi tarafından organize ediliyor. Etkinliğin sponsorları arasında İş Bankası, Arıkovanı, Bundle, Ideasoft, Insider, Gözen Holding ve RedBull gibi kurumlar bulunuyor. Ayrıca etkinliğe, bizim de aralarında  bulunduğumuz, girişimcilik ekosisteminden 20’den fazla partner destek veriyor.

Startup Carnival 2018’de program şöyle:

  • 11.00 – 12.30 Kayıt, sabah sporu ve startuplar ile tanışma.
  • 12.30 – 13.00 Açılış konuşmaları
  • 13.00 – 13.30 İlk panel
  • 13.30 – 14.00 Yemek arası ve DJ performansı
  • 14.00 – 15.30 İkinci, üçüncü ve dördüncü paneller
  • 15.30 – 17:30 Free Mic ve Elevator Pitch seansları

Moblobi.com olarak bu yıl etkinlik partnerleri arasında yer aldığımız ve etkinlik boyunca standımızda katılan startupları ağırlayarak, röportajlar gerçekleştireceğimiz Startup Carnival’e sizin de katılımınızı bekliyoruz! Detaylı bilgi ve KAYIT için BURAYA tıklayabilirsiniz.

ETKİNLİĞE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Etkinlik web sitesini ziyaret etmek için ise buraya tıklayabilir; sosyal medya hesaplarından etkinliği takip etmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Facebook’tan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Twitter’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İnstagram’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı