Smart Future Expo’da Neler Oldu?

Smart Future Expo, 14 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Geleceğin Akıllı Teknolojileri’nin ele alınacağı bu önemli zirvede Moblobi.com olarak biz de standımız ile yer aldık ve röportajlarımızla etkinlikte yer alan firmalarla hem geleceğin akıllı teknolojilerini, hem yeni projelerini hem de etkinliği konuştuk.

Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliklerinden biri olan Smart Future Expo‘da yapay zekaIoTbüyük veribulut bilişim gibi geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojiler konuşuldu; geleceğin akıllı teknolojileri ve sözkonusu teknolojilerin ülkemizin şehirleri ve sanayisine getireceği yenilikler ele aldı.

Moblobi.com olarak Smart Future Expo’da yer alan firmalarla çok keyifli röportajlar gerçekleştirdik. Aşağıdaki videolardan bu röportajları izleyebilirsiniz.

Albaraka Garaj ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Netaş, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSKA), Kocaeli Belediyesi, Bağcılar Belediyesi, Codevist, Applogist, ZorZanaat, CMV Teknoloji, Beck & Pollitzer ile gerçekleştirdiğimiz diğer röportajları da izleyin.

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı