Moblobi.com "Kitlesel Fonlama" Etkinliğimiz Gerçekleşti! - Moblobi.com
Moblobi.com'dan Haberler

Moblobi.com “Kitlesel Fonlama” Etkinliğimiz Gerçekleşti!


Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama‘yı 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da girişimcileri arasında olduğumuz İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Arı 3 binası -1 konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşuldu.

Moderatörlüğü Moblobi.com olarak bizim gerçekleştirdiğimiz etkinlik konuşmacıları arasında sektörün önemli isimleri yer aldı:

Kitlesel fonlama hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu bulunuyor. Bu nedenle etkinliğimizde Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geldik ve kafamızdaki soruları tartıştık. Hem sermaye hem de ödül bazlı kitlesel fonlama platformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak kitlesel fonlama yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuştuk. Her platformun nasıl çalıştığını ve bu platformlarda nasıl proje yaratılabileceğini birincil ağızlardan öğrenmiş olduk.

Gelemeyenler etkinliğimizin ilk yarım saatini çok yakında bu sayfada izleyebilirler. Devamı için ise herkesi etkinliklerimize bekleriz 🙂

Etkinliğimize ait fotoğraflara ise sayfa numaralarına tıklayarak ulaşabilirsiniz:

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN: 

1234Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı