Moblobi.com / Mobile Technology Summit 2016 Gerçekleşti!

Mobil teknolojiler/uygulamalar/oyunlar ve mobil platformlarda yapılan başarılı işler ile “Mobil”e gönül verenler Moblobi.com tarafından 17-18 Mayıs 2016 tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde düzenlenen Mobile Technology Summit 2016’de buluştu…

Moblobi.com’un düzenlediği Mobile Technology Summit, 17-18 Mayıs’ta çok sayıda kişinin katılımı ile Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşti. Etkinlik, zengin içeriği ve konuşmacıları ile beğeni topladı.

Etkinliğin ilk günü mobil teknoloji/oyun/uygulama alanında pek çok marka yaptıkları değerli işleri anlattı; ikinci gün ise mobil girişimcilik teması işlendi. Stand alanında ise markalar katılımcılara mobil alanda sundukları hizmetleri deneyimletti.

Başakşehir Living Lab” ’ın platin sponsor olduğu etkinlikte; “İndir.com” altın sponsor, “StartersHub” stratejik partner, “Dijital Ajanslar” dijital medya sponsoru, “Gloria Jeans Coffee” içecek sponsoru, “ApiPlug” ürün sponsoru ve “Kariyer.Net” iletişim sponsoru olarak yer aldı.

Mobile Technology Summit 2016’da Zomato, Bitaksi, Boni, Scorp, Cohous, ReklamStore, Microsoft, Volt, IoT Akademi, Growth Tower, Turkcell, OBBS, AppCent, BiSu, Whispto, Monument, Social Attend, KapGel, Hackquarters, DataPort, CRM Medya, Conn Bilgisayar, RedBull fuaye alanında veya konuşmacılar arasında yer alarak etkinliğe destek verdi.

Mobile Technology Summit 2016’da; mobil teknolojiler, mobilde sosyal medya, mobil inovasyon, mobil oyun ve uygulamaların markalar açısından önemi, erişilebilir binalar ve mobil uygulamalarla iletişim kurabilen fiziksel yapılar, nesnelerin interneti (iot), akıllı ulaşım teknolojileri ve ulaşımın geleceği, mobil uygulamalar için ASO, mobil dünyada fırsatlar ve mobil reklamcılığın geleceği konuları işlendi. Mobil Girişimcilik temasının işlendiği ikinci gün ise mobil platformlarda yapılan pek çok başarılı girişim, başarı hikayesini katılımcılarla paylaştı; bunun yanı sıra mobil girişimciliği destekleyen kurumlar, mobil alanda girişimci olmak isteyenlere pazar avantajları, yol haritaları ve ipuçlarını aktardı.

Mobile Technology Summit 2016’yı düzenleyen Moblobi.com yıl içinde farklı etkinliklere de imza atıyor olacak. Mobil dünyadaki gelişmeler ve gerçekleşecek yeni etkinliklerden haberdar olmak için Moblobi.com ‘u takip edebilirsiniz.

 

MOBILE TECHNOLOGY SUMMIT 2016 / FOTOĞRAFLAR:

MOBILE TECHNOLOGY SUMMIT 2016 / GERÇEKLEŞEN PROGRAM:

MOBILE TECHNOLOGY SUMMIT 2016 / SPONSORLAR:

MOBILE TECHNOLOGY SUMMIT 2016 / DESTEKLEYEN MARKALAR:

MOBILE TECHNOLOGY SUMMIT 2016 / KONUŞMACILAR:

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı