Destekleyenler Arasında Yer Aldığımız İndir.com “Mobil Etkinlik” 14 Mayıs’da Bahçeşehir Üniversitesindeydi!

Moblobi.com olarak destekçileri arasında yer aldığımız ve indir.com tarafından düzenlenen mobil etkinlik, 14 Mayıs tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleştirildi. Sunuculuğunu fundalina.com bloğundan tanıdığımız Funda Güleç’in sunduğu etkinlik, özellikle genç kesimden büyük ilgi gördü.

ASO, mobil güvenlik, girişimcilik, mobil oyun, mobil tasarım, mobil bankacılık etkinlikte öne çıkan konulardı.

Etkinlik bitiminde farklı kategorilerde başvuruda bulunan birçok mobil uygulama ödüle layık görüldü. Etkinlikte birincilik ödülü ise petle.com a gitti. Petle.com bu sayede, ABD’de 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam hizmeti ödülünün de sahibi olmuş oldu.

İkincilik Scode’un, üçüncülük ise Otsimo Çocuk’un oldu. Özellikle Scode uygulaması geliştiricilerinin Lise öğrencilerinden oluşması da Türkiye’nin yetenekli gençlere sahip olması açısından bizleri sevindirdi ve bu sektörün geleceği için ilhamlandırdı. Üçüncü olan otsimo çocuk ise otizmli çocukların gelişimine katkı sağlaması açısından herkes tarafından desteklenmesi gereken bir proje.

İndir.com un her sene düzenlediği bu etkinliğin özellikle mobil uygulama ekosistemi açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Çok yetenekli genç developerlarımızın desteklenmesi ve daha fazla göz önüne çıkarılması açısından önemli bir görevi üstleniyorlar. Umuyoruz ki bu sene 3.cüsü düzenlenen bu etkinlik önümüzdeki senelerde büyüyerek devam edecek ve gelenekselleşecek.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı