Uyandırmak için Gelen Festival: Wake Up Festival ’18!

Moblobi.com olarak bu yıl bizim de yer aldığımız Wake Up Festival ’18 ‘in ikincisi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Merkez Kampüsü’ nde 11 Ekim 2018 Perşembe günü gerçekleşiyor olacak. Bu yılki festivalin teması ise “Ekonomiye yön veren girişimcilerle sil baştan”… Bizim de Moblobi.com olarak standımız ile yer alacağımız etkinlik ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Wake Up Festival ’18 Nedir?

Wake Up Festival ’18 organizasyonu Business Society ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi tarafından düzenleniyor. Gerçekleşen organizasyonda birçok başarıya imza atmış Türk girişimcileri ve yerli üretimde fark yaratacak projelerini mentorlarla buluşturuyor. Etkinliğe katılanlar, pek çok farklı sektördeki startup ekibiyle tanışabiliyor, staj fırsatı yaratabiliyorlar. Hatta Türkiye’nin önde gelen girişimcileri ve yöneticilerinin başarı hikayelerini, markalaşma süreçlerini ve fark yaratan iş stratejilerini en yetkin isimlerden dinleyebiliyorlar.

Nerede, Ne Zaman Gerçekleşecek?

Etkinlik katılımcıların kariyerine ve düşüncelerine katkı sağlamayı hedefliyor. Katılım ise ücretsiz. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Halkalı Kampüsü’nde Tarihi Bina Müze Salonu’nda gerçekleşecek etkinlik saat 10’da başlayacak ve 17:00’ye kadar sürecek. Etkinlik boyunca sürpriz yarışmalar olacak; Vestel Venüs Z20 akıllı telefon ve bunun gibi pek çok hediye de dağıtılacak.

Kimler Yer Alacak?

Etkinlikte pek çok başarılı girişim, büyük marka ve mentorun yanı sıra; pek çok kişinin yakından tanıdığı fenomen isimler de yer alıyor olacak.

Moblobi.com olarak bizim de yer alacağımız Wake Up Festival ’18 ‘de standımızı ziyaret etmeye bekleriz 🙂

Festivale kayıt için buraya tıklayın.

Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı